Tankönyvosztás

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy a

tankönyvosztás időpontja:

2019. augusztus 28-án

(szerda)

13:00 – 16:00 óráig.

Minden tanuló füzetcsomagot ajándékba kap, melynek kiosztására első tanítási napon kerül sor.

2019/20-as tanévben a tankönyvek ingyenesen állnak rendelkezésre 1-8. évfolyamon

Kérjük a kedves szülőket, hogy tankönyvosztásra hozzák magukkal:

1. a) a családi pótlék folyósításáról szóló igazolást, (A családi pótlék folyósításáról szóló igazolásként el kell fogadni a bérjegyzéket, a lakossági folyószámla-kivonatot, a postai igazolószelvényt)
  2. b) tartósan beteg tanuló esetén szakorvosi igazolás vagy a magasabb összegű családi pótlék folyósításáról szóló igazolást,
  3. c) a sajátos nevelési igényű tanuló esetén a szakértői bizottság szakvéleményét
  4. d) rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény esetén az erről szóló határozat 2 példányát,
  5. e) a gyermekvédelmi gondoskodás keretében nevelésbe vett vagy utógondozói ellátásban részesülő tanuló esetén a számára gyámhatósági határozat alapján gondozási helyet biztosító intézmény vezetője által a melléklet szerint kiállított igazolást.